Fuj něco po mě šmátlo

1. července 2015 v 1:16 | Uryuu |  Milý Deníčku
Já už ani nevím jak se mi to povedlo, ale jednou sem se dostal do Ryuukenovi postele. Nebylo to přes den, to bych se tam ani nedostal. Když táta není doma je v jeho ložnici zamčeno. Nikdo tam nesmí, ani já ne. Když je doma tak si klidně otevřeno nechá, ale jen když je uvnitř a sám. Skoro vždycky když přišel z práce tak šel rovnou k sobě. Vysprchoval se a šel spát. Někdy klidně prospal celý den, vždycky vypadal zničeně když se vrátil domů. Raději sem ho neotravoval a byl sem co nejvíc potichu abych ho neprobudil, určitě bych potom dostal přinejlepším vynadáno. Jenže já se k němu do jedné postele dostal uprostřed noci. Bylo mi tak dvanáct nebo třináct let, a Ryuuken se ten den vrátil z Jižní Koree. Nejspíš sem šel na záchod a spletl si pokoj. Nikdy nepochopím jak se mi to povedlo, naše ležnice jsou od sebe docela daleko a každá je na jiné chodbě. Vím že sem ten den byl hodně unavený, dostal sem od kluků ve třídě a pak i v parku a do večera tu strašil můj soukromí učitel. Táta o žádném zmlácení samozřejmě nic nevěděl tomu to říct nemůžu. Nejspíš jsem vešel do špatné chodby, když sem se vracel. V domění že jsem ve svém pokoji jsem zalezl do postele a pořádně se zachumlal do peřin abych rychleji usnul. Prvních pár minut bylo v pořádku, ale když se mi konečně zavírali oči, tak se něco dotklo mé nohy. V hlavě mi okamžitě proběhlo 'Fuj něco po mě šmátlo!', tak sem se rychle otočil a lekl sem se. Když sem se otáčel tak sem sebou strhl i kousek deky, což odhalilo pravdu mnohem lépe. Vedle mě ležel můj drahý otec a ještě aby ho nebylo málo tak byl nahoře bez. Okamžitě sem vystřelil z postele jako raketová střela a rovnou i z jeho ložnice, plus sem za sebou zabouchnul. To tátu samozřejmě vzbudilo, koho by taky ne že. Vymrštil se do sedu a pak přišel do mého pokoje, kam sem jen chvilinku před ním doběhl já rovnou pod mojí deku.
"Můžeš mi vysvětlit co tady blázníš?!" zeptal se mě nabroušeně a ospale a já jako ten nejlepší herec řekl: "Proč mě budíš stalo se snad něco?" a zahrál sem právě probuzeného chlapečka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 allyouwishfor allyouwishfor | 16. srpna 2015 v 19:11 | Reagovat

Ahoj, rada by som ťa pozvala na novú textovú anime RPG, kde si môžeš zahrať za svoju obľúbenú anime postavu, nech už je z ktoréhokoľvek anime.
http://rpg-allyouwishfor.blueforum.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama