Silvestr - část osmá

10. června 2015 v 22:08 | Uryuu a Renji |  Silvestr
Zachvěl se a skoro neslyšitelně vzdechl "Nejsi." usmál se chlapec.
"Vypadá to tak." hlesl a provokativně ho kousl do ouška a následně do krku.
Prohnul se a zavřel slastně oči. "Ale není."
Pohladil ho rukou po boku a sjel na záda, přičemž ho zaklonil, aby si více méně skoro lehl a podepíral ho jen rukou. "Opravdu?" pošeptal mu do ouška a obtáhl špičkou jazyka linii jeho ouška.
"A..Ano." přikývl a zachvěl se.
"Tak to máš štěstí." pousmál se a políbil ho na rty. "Já sem totiž tvůj, Grimmjow by měl být vzduch." dodal ještě.
"Nemá dělat frajera když neumí pít." řekl na svou obhajobu.
Pobaveně se nad tím ušklíbl a zvedl ke Grimmjowovi červený pohled. "Tak ho příště necháme, aby se třeba udusil." Grimmjow se jen ušklíbl a vytáhl si chlapce zase nahoru k sobě "Trhni si." odsekl mu.
Trošičku z té změny polohy zavrávoral a chytl Grimmjowa za ramena aby nespadl.
"A máš po prdeli." ušklíbl se na něj Grimmjow vítězně. Znovu si ho přitiskl k sobě a vtáhl chlapce do polibku i jazykem.
"Pán lichotník si dovoluje." neodpustil si když rozpojil polibek.
"A to se nesmí?" zeptal se chlapce a provokativně ho kousl do spodního rtu. "Ne nesmí." odpověděl mu rudovlásek a objal černovláska za zadu okolo ramen.
"Pomoc já sem přeci jenom jeden." zpanikaril černovlásek když ho teď chtěli u sebe dva lidi a ještě k tomu tihle dva.
"Ale tebe je dost pro všechny." ujistil ho Grimmjow s přimhouřením modrých očí a natáhl se k němu. "Pro tebe ne." zapřel se mu jednou rukou o obličej, aby nemohl dál a přitáhl si černovláska blíž k sobě.
Tak a teď je to úplně v háji jestli se tihle dva začnou prát tak už je od sebe neodrthnou.
Nnoitra to pobaveně sledoval. Nemohl odolat tomu pokušení "Ale no tak, dámy, nechte se na pokoji." zazubil se podle a obtáhl jazykem horní ret. "Dámy?" zopakovali ti dva a podívali se po Nnoitrovi.
"Jo nechte mě." souhlasil s ním chlapec. Natáhl k Nnoitrovi ruce aby ho od těch dvou šelem zachránil.
Dvě mouchy jednou ranou a ještě k tomu malý černovlasý bonus, to se nedá odmítnout. Vzal černovláska za ruce a vzal si ho k sobě na klín. "Na čí seš straně?" koukli se po chlapci jako by je zradil a pak zase letmo po sobě vražedně, když zase řekli to samé.
"Omlouvám se ale vy se zase budete rvát." rekl na svou obranu a pritulil se k Nnoitrovi aby nespadl.
"Chm." odfrkl si Grimmjow a opřel se do opěradla gauče. "S nim to nemá cenu." ukázal na Renjiho a mávl nad tím rukou. "Teď už na tebe nemůžou." uklidnil ho Nnoitra a nabídl mu skleničku s vodkou, kterou mu zamával pod nosánkem, aby ho navnadil.
"Ale ty si.je
ště neochutnal" namítl aby nepil jenom on.
Pozvedl obočí a napil se tedy, když na tom trval a podal chlapci skleničku, ve které byl ještě zbytek, aby ho dopil.
Usmál se a dopil zbytek vodky." Děkuju."
"Není za co." odvětil a položil skleničku na stůl, ale vzal si kostičku ledu, která ve sklence zůstala a podíval se na černovláska.
Kouknul se na kosticku v druhého ruce a zvýdavě se na něj podíval.
Neubránil se tomu se nad tím neusmát. "Extperiment." přejel kostičkou chlapci po krčku a podíval se na něj, jak bude reagovat.
Odtáhl se a zachvel kostička moc studila a na horkou kůži je to poznat o moc lip. Na krku mu zůstala vlhká cesticka po tom místě kde Nnoitra přejel.
"Líbí?"pošeptal mu u ouška a něžně ho za něj políbil. Na chvilku přestal s kouskem ledu provokovat a slízl jazykem vlhkou cestičku na jeho krku.
Prikyvl a zachvel se zase tu je sjezt upiru.
"Je to vidět." usmál se, když se od něj zase trochu odtáhl a jal se s kostičkou pokračovat na místečku, kde skončil a táhl jí směrem dolů.
Zachvěl se a pokusil se odtáhnout. To je moc špatný z jedné jámy lvové unikl a ještě do horší spadl Kiyaaa! to studí!
Sledoval ho fialovým pohledem a když došel až na bříško tak potom přestal a obtáhl hranou kostičky jeho rty a pomalu mu kostičku vtlačil do pusinky.
Zarazil se když mu v ústech přistála kostička bylo to moc studené a dotklo se to jeho zubů to nesnášel strašně to studilo. Tiskl víčka k sobě a snažil se ten nepříjemný chlad vydržet.
Pobaveně se nad tím pousmál, jak se křenil, bylo to roztomilé. Pohladil ho po tvářičce a naklonil se k němu, aby ho mohl vtáhnout do polibku a hrát si s jeho jazykem a kostičkou dokud neroztála.
Zapojil se do polibku a nechal kostičku roztat až mu voda z ní setkala ze rtů.
Odtáhl se mu od úst, aby se mohl nadechnout a slízat zbytek vody. Hezky si ho tady střídají, mňam. Naklonil se a nalil do skleničky trochu vodky a podal mu jí. "Na."
"Já nechci." odmítnul nabyzenou skleničku. Zase je pro všechny jen děvka když ho pořád jen každý liba a provokuje. Odtáhl se od něj vstal vzal si ovládač a sedl si na zem před televizi.Vzal si jednu tyčinku a dal si ji do pusy chytl se za kolinka a prepinal kanály a hledal něco na co by se koukal.
Szayel se za ním podíval a naklonil hlavičku trochu ke straně. Povzdechl si a zvedl se, aby si mohl sednou k němu. "Co děláš?" zeptal se černovláska.
"Koukám se." odpověděl mu a když si vyndal tyčinku z pusy aby si mohl kousnout
"A co dávají hezkého?" optal se s úsměvem a naklonil se, aby si od něj ukousnul kousek z tyčinky.
Nechal ho aby si kousl. "Zatím nic." dál přepinal než se zastavil na sportovním kanale. "Krom tohodle." zrovna dávali záznam z fotbalového zápasu mezi FCBarcelonou a Realem Madrid.
"Tohle tě baví?" pozvedl tázavě obočí a spokojeně si pochroupával kousek tyčinky, kterou si ukousl.
"Víc než baví miluju to." usmál se na něj chlapec a nabydl mu tyčinku aby si mihl znovu kousnout.
"Je dobře vědět, že i ty máš něco co tě baví." vzal mu tyčinku z ruky mezi rty a natáhl se k němu, aby si mohl ukousnout.
"Baví mě se na to koukat a taky to hrát je to nejlepší sport na světě" zasmál se a dál pozorně sledoval hru.
"Mmmm…" sledoval pozorně televizi a přemýšlel. "To je zajímavé, že na nový rok dávají sporty." odvětil a koukal s ním dál.
"Na takových kanálech svátky neřeší." vysvětlil mu."Sleduj to je Messi." ukázal na hráče s číslem deset. " To je nejlepší fotbalista na světě." pozorně sledoval protože se hráč postupně dostával k bráně. "Koukej jak ho tam střelí." upozornil ho a div napětím ani nedychal.
Sledoval televizi a zároveň i chlapce, jak ani nedutá a úplně hypnotizuje obraz pohledem. On tomuhle moc nerozuměl pro něj byla hlavní věda a vědecké výzkumy a tak podobně, ale každý má něco.
"Gól!" zajásal a zvedl ruce nad hlavu. Messi dal gól svojí legendární levačkou a vyrovnal na 2:0.
Trochu sebou cuknul, když se ho lekl a nečekal ho. Tak málo stačí ke štěstí, to je celkem snadné. Podíval se do televize a usmál se.
Zasmál se a vzal si že stolku celou skleničku s pocky. Vyndal dvě a jednu dal Szayelovi do pusinky. "Mňam." usmál se na něj a taky si vzal tyčinku do pusy.
"Uhm velký mňam. Tohle u nás nemáme." taky se nad tím zasmál a vzal si od něj tyčinku, přičemž jí začal chroupat a posouvat si jí rty do pusy.
"Chudáčci" politoval je. Kouknul se kolem a zahlédl psa který ležel na svém místečku, natáhl se k němu. "Aisu!"
Zvedl hlavu z okraje pelíšku a zavrtěl ocáskem a když věděl, že to vážně bylo na něj tak se rychle zvedl z pelíšku a přeběhl k němu. Šťastně vrtěl ocáskem a olizoval mu tváře.
"No vidíš že to de vid ty psisko." povídal si s ním přes to jak ho olizoval. Je to trošku nepříjemné ale už si na to zvykl tohle psisko ho mělo moc rádo a on jeho taky, takhle se vždycky vítali i loučili a taky si tak hráli.
Aisu zaštěkal a čumákem ho začal šťouchat všude možně a do rukou, aby si vynutil potřebné hlazení a mazlení.
Začal ho hladit a drbat na místečkách kde věděl že to má Aisu rád za oušky a na bříšku.
Spokojeně se mu vybízel hlavou a pak si lehl na zem na záda a pořád spokojeně vrtěl ocasem.
"Moje psisko." mazlil se s ním. Natáhl se pelíšku a vyndal z něj hračku se kterou si hráli, byl to míček připevněný ke kousku provazu. Začal mu s ním mávat před očima aby si s ním začal hrát.
"To je moc krásné." neodpustil si Szayel, při pohledu na ty dva, jak si hrají a mazlí se. Štěkl a chňapl po provokativním provaze, přičemž se zapřel packama o zem a začal táhnout.
Zatahal za provaz a začal se s ním přetahovat. Je to moc legrační.
Provokativně začal vrčet, ale ne ve zlém jen si hrál a byl rád, že si s ním taky někdo hraje. Cuknul hlavou a zavrtěl s ní, aby se pokusil mu provaz vzít.
Když pes zatahal trochu ho tím i posunul ale on pořád držel za provaz a smál se.
Hodně hraví to pes, ale to je asi většina. Jen pozor, aby tady něco nezničil, když rval ten procaz a házel hlavou.
Snažil se ho porazit v téhle přetahované ale už provaz neudržel a se smíchem přepadl protože Aisu málem přepadl taky.
Když pustil provaz tak dosedl na zadek, ale na předních se pořád držel. Zase se zvedl a dal mu provaz k rukám, přičemž hravě štěkl.
Nemohl se přestat smát nejspíš dostal záchvat smíchu ale tohle bylo opravdu legrační jak on přepadl a málem udělal kotrmelec a Aisu skoro vytřel celou podlahu kdyby se nezastavil.
"Ishi-chan! Neumírej! Dejchej!" zpanikařil Renji a přeběhl k němu. Samozřejmě, že věděl, že se jen směje, ale sranda musí být.
Ted už určitě jen tak nepřestane, když k němu Renji přispěchal tak se ho jenom pokusil nahmatat aby se mohl posadit aby se neválel na zemi ale když už se ho konečně chytl tak se mu uteklo zachrochtnutí tohle se mu stávalo když se moc smál neví po kom to má ale tohle ho nutilo se smát ještě víc a zase se válel smíchy po zemi a chytal se za bříško protože ho začínala bolet bránice.
Všichni se tomu taky začali smát a Aisu poplašně štěkal. "Ishi-chan…" vytáhl ho do sedu, když se mu povedlo trochu zklidnit, ale ten smích byl extrémně nakažlivý. "Ne-Nesměj se…" snažil se ho přidušeně přimět, aby se nesmál.
"A..Ale to ne-jde!" opravdu to nešlo zvlášt když se mu to stalo zase. Přitáhl si k sobě psa aby neštěkal a objal ho kolem krku, ale nepřestával se smát ikdyz mu Aisu znovu olizovl tváře.
Bolestně se chytl za bříško, když ho taky začínalo bolet z toho, jak se smál. Vážně za to nemohl, prostě podlehl davu, to se může stát komukoliv. "Ishi-chan… vždyť… se udusíš." dostal ze sebe těžce, přes nedostatek kyslíku.
Snažil se na chvilku zadržet dech aby se přestal smát ale moc dlouho mu to nevydrželo asi jenom dvě vteřiny než vyprskl smíchy.
Szayel ty dva jen pobaveně sledoval, jak tady pomalu umírají smíchy. Na tom, že člověk umře na záchvat smíchu na tom není nic špatného, ne, ale tohle už je extrémní. Tomu prostě nejde se nesmát.
Jak se měl přestat smát když se smáli úplně všichni tohle se zastaví samo........časem.
Až se přestane někdo smát, protože mu dojde dech a umře na nedostatek kyslíku, ale to bude celkem přijatelná ztráta.
Musí se přestat smát nebo ho bude do rána bolet bříško jako když tu byl naposledy Jason to se přes půl hodiny smáli tomu že si krkli na ráz jak se jim to ksakru povedlo pili jen kolu?!
Snažil se popadnout dech a pomalu se uklidnit, aby ho už nebolela bránice a mohl si rukama otřít slzy, které mu až z toho smíchu tekl. "Ishi-chan…" dostal ze sebe poněkud vyčerpaně a podíval se po něm.
"Uhm?" otočil se k němu a pustil psa aby objal Renjiho.
"Ty vrahu jeden, ty bys chtěl, abych se tady zadusil, že jo?" podezřívavě se na něj podíval, sarkasticky. Přitáhl si ho k sobě a pohladil ho po tvářičce.
"Nech-těl promin." omluvil se mu a začal se už pomalu zklidňovat
"Vážně ne?" ujišťoval se a naklonil hlavičku trošku ke straně. Aisu si sedl na zem a koukal a čekal, co se bude dít, jak to, že si ho nikdo nevšímá.
"Ano." pískl na psa který přešel k mim. "Aisu ti to potvrdí." ukázal ukazováčkem aby chviličku počkal. "Aisu pusinka." dal mu povel a pes olízl Renjimu tvář na důkaz že to je pravda.
"Dobře věřim ti!" přikývl a odtlačil ho od sebe. Pak bude celý voslizlý, jak kdyby se vyválel někde bůh ví kde. Otřel si obličej rukou, aby si otřel sliny.
"To je můj šikovný kluk." chválil psa a hladil ho po kožíšku a drbal ho za ušima za odměnu že ho na poprvé poslechl.
"Ble." ušklíbl se, když si setřel sliny z obličeje. Poslouchat uměl, ale jenom když chtěl a jenom jak koho. Jeho neposlouchal.
Byl na Aisu moc pyšný když byl doma sám a chtělo se jemu i psovi tak si ho cvičil, už uměl dávat pac, sednout a lehnout, překulit se a pusinkovat na koho jen ukáže na to byl hrdý nejvíc že se mu to povedlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám u mě?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama