Silvestr - část šestá

9. května 2015 v 0:13 | Uryuu a Renji |  Silvestr
"Protože se z toho nikdy nepoučíš, i když víš, že spadneš. Seš nepoučitelnej chlapeček." usmál se a pohladil ho po černých vláscích a zádech.
"Jsem." přiznal se dal mu pusu na tvář a usmál se.
"To je dobře, že to víš." oplatil mu polibek, ale na čelo. Pohladil ho po zádíčkách a sjel až na prdelku, nemohl si to odpustit, když byl takhle na ostro.
"Nesahat....Dávej pozor aby se ti zase něco nepostavilo." varoval ho prsty mu přejel po podbřišku.
"To se taky může stát." usmál se a přitiskl si ho blíž "A potom by sme si to mohli dát ještě jednou." pošeptal mu teď už spíš jen polohlasně.
"A co vlasy králi?" zeptal se ho a projel jimi prsty.
"I to je jedna z možností, co můžeme dělat." přikývl přemýšlivě a naklonil hlavu trochu ke straně.
"Sedni si." poručil mu a odtáhl se od něj aby vyndal další věc kterou měl v taštičce. "Na oblékni si to máš to ode mě k Vánocům." usmál se a hodil mu modré trenýrky, kde přes pravou nohu byl černý panter a vzadu byl nápis grafity písmem KING a nad ním koruna.
"Wow, to je sexy." vzal si od něj oblečení a prohlédl si ho. Vítězství, teď už se nebude v Las Noches prát s Nnoitrou a ostatními o spodky, protože má svoje, jeej! "Díky, ale já pro tebe nic nemam." stáhl lítostně obočí a zaklonil hlavu, aby na něj viděl.
"To nevadí nemusel si mi nic dávat já sem od Ježíška dostal plno dárků které sem si ani nezasloužil." řekl mu když se znovu oblékl a zval si fén který zapojil do eletriky.
"Vážně?" oblékl si na sebe svoje zbrusu nové trenýrky. Nemohl si pomoct se nad tím nezazubit. Oblékl si i zbytek oblečení a podíval se na něj.
"Uhm." přikývl a trošičku do něj strčil aby si sedl. "Sedej." poručil mu už poněkolikáté.
"No jo, no jo, klídej nejsem pes." zvedl ruce do úrovně klíčních kostí a zasedl na židli. Neposlušný to tvor toto.
"To nejsi ten mě aspoň poslechne." zasmál se a obkročmo si mu sedl na klín.
"Ano přesně tak." souhlasil s ním a vzal ho za boky, aby mu nepadal dolů, kdyby náhodou a mohl mu dodělat ty vlasy.
Vzal si hřeben a zapnul fén. Postupně přečesával a sušil fénem jednotlivé pramínky přebarvených vlasů.
Poslušně mu držel, aby mu mohl vysušit vlasy a sledoval ho, jak si s nimi hraje. Ale nechtěj je mít učesané, to by k němu nešlo, pak si je zase bude muset rozcuchat.
Když skončil vypnul fén a odložil ho natáhl se pro ztužovač protože ho druhý nehodlal pouštět a začal mu dělat ježka aby vypadal jako pankáč.
"Co to tam kuješ?" pozvedl tázavě jedno obočí a zvedl pohled, ale stejně tam neviděl, tak to nebylo moc k něčemu.
Usmál se na něj a dal mu pusu. "Uvidíš moc ti to sluší." ujistil ho a pokračoval ve své práci.
"Dobře." konstatoval podezřívavě a přimhouřil obočí. "Uvidíme, co tam chystáš za překvapení."
"Hotovo" oznámil mu když měl hotovo a začal mu svlékat vrchní část uniformy.
"Copak to děláš?" optal se ho a chytl mu ručičky jemně v zápěstí.
"Svlékám tě." odpověděl mu prostě.
"Proč?" zeptal se a naklonil hlavu trochu na stranu.
"Součást odměny." vymanil se mu a sundal mu vrh uniformy kterou si rovnou oblékl.
"Tak to pak jo." přikývl chápavě a usmál se. Jeho uniforma mu byla trochu velká, ale nic neříkal.
Začal mu rozepinat spodní díl a trošku si vyhrnul rukávy aby mu nepadali. Potom z něho vstal chytl ho za ruce a zvedl ho aby mu mohl sundat kalhoty. Ty už si ale neoblekl ale vzal si svoje další milované úzké džíny tyhle byli světle modré s vystrihanymi částmi které odhalovali nohy ve svislich obdelnicych které byli vystrizene.
"Krádež!" neodpustil si, když mu vzal i kalhoty. Ale to nevadí, po Las Noches se takhle už promenádoval taky a i horší existence, než on.
"Pojď ukážeme tě ostatním." chtěl ho za ruku a začal ho vést ven z koupelny před dveřmi ale zastavil přitiskl ho na dveře a políbil ho.
Přivinul si ho k sobě a chvíli mu vnikl do úst jazykem, aby si s ním chvíli mohl hrát. Pak ho ale zase pustil a odemkl dveře.
"Ne že někomu rekneš že sme spolu spali to tě zabiju a myslím to vážně já už sem zabil víš." upozornil ho.
"Bojim bojim. Tak to abych radši držel jazyk za zuby, co?" nevině se uculil a pak otevřel dveře, aby mohli jít z koupelny zpátky za ostatními.
"To bys měl." obešel ho a šel kousek před ním přičemž ho pořád držel za ruku. "Pánové představuji vám nejnovější módu budoucího roku 2015 tadáá!" přestavil ho a strčil ho tak aby na nej všichni viděli hlavně na jeho vlasy které teď měli světle zelenou barvu.
Všichni tři se po něm podívali. To bylo tak extrémně komické, že to nešlo to nechat bez povšimnutí. "Co to máš sakra na hlavě?!" vyhrkl ze sebe v návalu hysterického smíchu Renji a chytl se za břicho, nějak nepopadal z toho smíchu dech a začali mu téct slzy. "Ty máš ránu." zazubil se pobaveně Nnoitra, ani on nedokázal potlačit smích a Szayel na tom byl úplně stejně.
"Ale sluší mu to." bránil ho cernovlasek natáhl se k němu na špičky a dal mu pusu na tvář.
"Jo, sluší mu to. Grimmjow seš fakt děsně sexy! Každej tě chce!" pořád se nemohl přestat smát, už se z toho doslova válel po zemi. Nemohl ani zastavit ty slzy, co mu tekly.
"Nevztekej se nemá to cenu mě se líbíš." usmál se na Grimmjowa chlapec a objal ho kolem krku.
Usmál se a přivinul si ho k sobě. Aspoň někdo, výhra. I když zelené vlasy, k němu ne-e, teď dokud to nesmyje tak nemá na výběr, ale klasicky modrá barva k němu jde nejlíp. "Ale je pravda, že to vypadá zajímavě." pokýval Szayel hlavou, ale umíval se, nechytal výtlemy, jako ten na zemi, ale usmíval se.
"Vid." usmál se na Szayela. Vrátil pohled na toho kterého obijmal a libl ho na krk. "Pochlub se co ode mě máš." pošeptal mu.
Souhlasně přikývl a zazubil se. "Hele, co mam!" vzal za lem modrých trenýrek a černou čičinou a nápisem. "To sem dostal já!" ukázal na sebe a vyplázl na ostatní jazyk. "Od rajčátka." přitáhl si černovláska k sobě a pohladil ho po hlavičce.
"Jo ode mě. "zasmál se černovlásek a pritulil se k němu když si ho k sobě přitáhl.
"No vidíš to, tak že už si budeš brát moje." ušklíbl se Nnoitra a vyplázl na něj dlouhý jazyk. "Kušuj, ty si bereš moje!" cukl po něm nevraživým pohledem. "Vy se o ně střídáte!" rozsoudil je Renji, když se trochu uklidnil a otřel si slzy.
"Ble." zasklebil se když si to představil jedny trenýrky po celém LN.
"To víš, někde je nouze o jídlo a někde zase o spodky." pochechtal se Nnoitra a opřel si bradu rukou.
"Já jich mám díky Bohu dost." zasmál se a zatáhl za lem svich trenýrek. "Mám všechny tými a taky mám oba jinýmá obrazkama."
"To buď rád, u nás by se ti během večera většina kamsi vytratila." usmál se růžovovlasý vědec, ale on měl tolik věcí, že to nikoho moc nezajímalo.
"Jakto?" kouknul se na něj zvýdavě.
"Protože zrovna tihle dva postrádají spodní prádlo." ukázal na Nnoitru vedle sebe a na Grimmjowa. Ano budou tady rozebírat, kde se jim ztrácí spoďáry proč ne.
"Mě by ste je ale neukradli že ne" kouknul obou obviněných.
"Jasně že ne." mávl nad tím rukou Nnoitra. "Jenom pučili." trošku to potměnil Grimmjow a pohladil ho po zádíčkách. "A už nevrátili." zakončil to Renji, nenápadně a zase si vylezl do křesla.
"Když už jsme u toho..." Přešel k Renjimu sedl si mu na klín a dal mu pusinku. "Tahle vesta už je jen moje."
"Ishi-chan má suvenýr?" pohladil ho po tvářičce a políbil na čelo. On si Grimmjow sežene jinou uniformu, možná, jestli mu jí Aizen dá.
"Chci si ji nechat vždycky se mi líbila." přitulil si ji víc k sobě. "A taky po tobě voní." z legrace si zamával rukou před nosem a vyplázl jazyk.
Zasmál se a pohladil ho po tvářičce. "Ano voní po fialkách." souhlasil s chlapcem, kterého si držel na klíně.
"Můžu si ji nechat Grimmjow prosím moc prosím." zaprosil a ručičkami udělal prosebné gesto a hezky se na něj zakoukal.
"Vždyť by ses do toho vešel ještě třikrát." pozvedl obočí a sedl si na gauč. "Nech si jí, ale potřeboval bys menší."
"Děkuju!" vletěl k němu objal ho a dal u velkou pusu.
"Nemáš za co." kývl na něj, když se od něj odtáhl. Renji jen pozvedl jedno obočí, ale co, na Silvestra to nevadí, to se může.
"Ale kdybys mi sehnal menší tak ti jí vrátím sice už bude vonět jinak ale vrátím ti jí." smlouval s ním.
Pobaveně se usmál, jak se snažil. "Tak že, když ti seženu mojí uniformu tak, aby ti byla tak mi vrátíš tu mojí jo?"
"Kalhoty si vem ty nechci chci jen vestičku." zase si ji víc přitiskl k sobě a usmál se.
"Jak myslíš." pokrčil rameny. Aspoň kalhoty mu nechal, hurá nebude muset chodit po Las Noches jen ve spodkách. "Až se vrátim tak se ti po tý vestičce kouknu a uvidíme jestli ti seženu vlastní."
"Ale ani slovo tátovi a Ulquiorrovi jasný." dal mu prst přes ústa na znamení toho že má být úplně zticha co se týče této záležitosti před Aizenem-sama a Ulquiorrou. "A vy dva taky!" ukázal na Szayela s Nnoitrou.
"Neboj se udělam to nenápadně a extrémně tajně." odvětil šeptem a zazubil se. "Budeme držet jazyk za zuby." pokýval růžovovlásek souhlasně hlavou.
"A co ty." ukázal jen na Nnoitru a přelezl si k němu na klín.
"Heee?" podíval se po něm tázavě. "Já nic, já sem hodnej." přejel si jazykem po horním rtu. "Dáš si?" zamával mu před očima s plechovkou piva.
"Uhm děkuju." vzal si od něj plechovku a napil se pak mu ji zase vratil.
"No vidíš, že to de. Nějak ti klesla hladina alkoholu. Budeme to muset napravit." uchechtl se a dopil plechovku.
"A jak Nnoitro?" zeptal se ho jednou rukou ho objal kolem ramen aby nespadl.
"Opijeme tě tvrdym alkoholem, co je v lednici." odpověděl mu, ale zatím se mu moc zvedat nechtělo, aby se tam doplazil.
"To je moc daleko." povzdych si černovlásek a hlavu si opřel o jeho rameno.
"Jo strašně moc daleko." souhlasil a jako by snad vyčerpaně se opřel o gauč a zaklonil hlavu. Ať žije lenost.
"Jsme moc líní! ale já už tam byl takže mám imunitu." prohlásil chlapec aniž by se pohnul.
"Jo! Zvedněte někdo šunky!" zahučel Nnoitra a zamával rukou a pak si jí položil přes obličej. "Ty jsi nějak zlenivěl." neodpustil si Szayel.
Líně se naklonil blíž ke Grimmjoowi. "Lásko zvedni se a otevři támhleten obraz." Ukázal na nějakou drahou matlanici na zdi a poklepal staršímu po stehně "Bež aspoň se projdeš děkuju."
Podíval se na něj a utahaně zase na obraz. Taková dálka! A všichni sou tak líný pro něco k pití dojít. Božíčku, tohle ho zabije. "Mmmmmhhhhmmm…" zamručel a zvedl se, aby mohl otevřít ten obraz.
"Chytni ho za rám a jednoduše otevři nevim přesně co tam má bejt za chlast ale něco tam bude." upřesnil mu a vrátil se do svojí původní pozice.
Pokrčil rameny a vzal za rám obrazu, přičemž zatáhl a otevřel cestu do země nezemě. "No hezký, ty se nezdáš." neodpustil si a vzal první flašku, co se mu objevila pod rukou.
"To je Ryuukenova specialita chlast všude po baráku to ne já." řekl na svou obhajobu.
"Jo táááák." protáhl chápavě a aby tomu dodal na důvěryhodnosti tak pokýval hlavou. Přitáhl skleničky a nalil do nich trochu alkoholu.
Okamžitě a jako první natáhl ruku aby mu jednu skleničku podal aby se mohl napít.
"Dávej pozor, aby ses neutopil." poznamenal sarkasticky Grimmjow, když se tak rychle natahoval po skleničce, aby mu to náhodou někdo nevzal.
"No táák dej mi to." žadonil a natahoval se pro skleničku. Opravdu legrační schválně mu jí odtahovat.
Chvíli ho takhle trápil a poňoukal ho, bylo to hezké a vtipné, jak se černovlásek snažil, ale stejně mu nakonec to pití dal. "Když tak prosíš."
"Zrádce." vyplázl na něj jazyk a vzal si od něj skleničku kterou hned vypil na ex.
"Samozřejmě, že sem mam to v popisu práce." Ušklíbl se vítězně a ještě mu nalil do skleničky a pak flašku položil na stůl.
"Je to vidět." usmal se něj a vrátil se k Nnoitrovi. Vzal mu jednu jeho ruku a namířil mu ukazovacek tak aby to vypadalo že se dloube v nose.
"Tak že, ty si chceš hrát jo?" pozvedl obočí a chytl mu obě dvě zápěstí do jedné ruky, aby se s nimi nemohl bránit a druhou rukou ho začal lechtat.
"Né já už budu hodnej nech toho!" protestoval a škubal sebou aby ho nemohl lechtat.
"Kdepak, já myslel, že si chceš hrát." naklonil hlavu trochu ke straně a pořád ho nepřestával lechtat.
"Nnoitro!" snažil se aby na něj nedosáhl škubal sebou sem tam jak to lehtalo a musel se smát.
"Ano tak se jmenuju, copak máš na srdíčku?" na chvíli přestal, aby se uklidnil a podíval se na něj, copak mu chce říct.
Natáhl se k němu a dál mu pusu na tvář " Ne-lech-tej-mě prosíím."
"Ty seš někdy tak moc přesvědčivej, že bych tě i poslechnul hele." Odvětil a ještě jednou ho polechtal, ale pak už mu pustil ruce.
"Musíš mě poslouchat." chytl za ruce jeho a dál si je kolem ramen.
"Poslouchat tě jo?" naklonil hlavu trochu ke straně a přitáhl si ho k sobě. "A próč?" optal se a přejel mu jazykem po oušku.
Trošku se zachvěl a odtáhl se od něj. "Protože sem čtyřka a ty si pětka."
"Ale to přece vůbec nevadí." usmál se a znovu si ho k sobě rukama přivinul, aby ho mohl znova provokovat jazykem v oušku.
"Vadí já sem princ abys věděl." snažil se od něj trošičku odtáhnout aby ho nemohl provokovat.
"Vážně? To až tak? A kde máš korunu?" zeptal se a na chvíli ho přestal provokovat, ale pořád si ho u sebe držel, to mu problém nedělalo.
"Tu nemám." přiznal se mu.
"To je jedno." mávl nad tím rukou "Ale roztomilej a hezkej seš na to dost." poznamenal Grimmjow vedle.
"Takový mají princové být?" kouknu se po obou zvýdavě. Myslel že princové mají být spíš znešení a urození.
"Není to jedno?" pokrčil Grimmjow rameny. "V tomhle se člověk nevyzná." souhlasil s ním Nnoitra.
"Ale já už prince viděl." pochlubil se jim. Přitulil se k Nnoitrovi a hlavu si mu opřel o rameno.
"No vidíš to a jakej byl?" optal se ho Nnoitra a znovu mu obtáhl jazykem linii ouška. "A jak vypadal?" doplnil ho ještě Grimmjow.
"Vypadal jako úplně normální kluk ale měl nádherný kimono a kolem sebe strašně moc lidí a bylo to jako by bylo dítě bohů. Já s ním nesměl mluvit ale Sadoya-sama mě k němu vzal a byl na mě takovej no...hnusnej byl moc nafoukanej a urážlivej a ani dotkout sem se ho nemohl když sem mu chtěl potřás rukou nebo tak."
"To už tak po většině případů bejvá, když má někdo peníze a moc a rodinu která by ho rozmazlovala… To už potom de všechno samo bez námahy a má všechno o co si pískne." mrmlal si pod vousy rudovlásek u skleničky s alkoholem, možná ne tak úplně k tomuhle určitému tématu. "Ale ty takovej nejseš, ty bys byl mnohem lepší princ." vychvaloval ho Nnotira a přivinul si ho k sobě, aby ho mohl políbil na rty a polechtat.
"Proč myslíš?" zeptal se ho.
"Protože ty nejsi rozmazlenej a namyšlenej, ale roztomilej a stydlivej." zazubil se a provokativně mu kousl do krku.
"Vy upíři." odtáhl se od něj a promnul si krk tam kde ho kousl.
"Kdepak tak daleko na potravnim řetězci ještě nejsme." zasmál se pobaveně. "Ale jestli tě to rajcuje, tak by to možná nějak šlo udělat." naklonil se k němu, aby ho mohl políbit na rty.
"Nech toho." protáhl až dětsky a odtáhl ho od sebe.
"A proč? Tobě se to nelíbí?" podíval se na něj tázavě a zamrkal na něj.
"Nechaj ma." zakryl mu dlaněmi oko aby na něj tak nekoukal.
"Jo nechaj ho!" zamračil se Grimmjow a přitáhl si chlapce k sobě, aby si ho mohl posadit k sobě na klín. "Tebe nechce."
Přitulil se k němu a objal ho kolem krku. "To sem ale neřekl Grimmjow."
"Pravda, já to řek místo tebe." zazubil se vítězně a naklonil se k němu, aby ho mohl vtáhnout do polibku.
Pritulil se k němu víc a spokojeně zavrnel.
"Vidíš? Mě má mnohem radši, než tebe." vyplázl na Nnoitru jazyk, když se od chlapce odtáhl. "Nemá." oplatil mu a založil si ruce na hrudi.
"Já vás všechny miluju stejně." dál mu pusu na tvářa odtáhl se od něj." Ale úplně nejvíc v celý galaxii miluju tatínka." přiznal se zatím co šel k Renjimu aby se mohl pritulil k němu.
"Já tebe taky." usmál se a přivinul si ho blíž k sobě, aby ho mohl políbit na rty a taky ho pohladit. "Tak to nemá konkurenci." konstatoval Szayel s pokrčením ramen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

do jaké koleje by měl Ishi chodit? O.o

Nebelvír
Zmijozel
Havraspár
Mrzimor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama