Jestli se chceš zabít....

13. května 2015 v 8:27 | Uryuu |  Milý Deníčku
Můj taťka je zvláštní člověk. O tom sme se už samozdřejmě přesvedčili, ale on je opravdu hříčka přírody. Každý rok má takové obdobíčko kdy je nemocný ale to má každý normální člověk nejméně pětkrát za rok, ne můj táta to má jen jednou ročně a musí chytit snad všechny nemoci co by měl chtit přes celý rok. Ach jo a můžete jen hádat kdo se o něj musí v tu dobu starat. Nesnáším ho za tohle, jednou mi zaplatil zkoušky které sem měl v tohle jeho osudové období skládat aby mi je přesunuli na jiné datum, ale on se neuzdravil ani do toho dne a já ty zkoušky musel vzdát a na taktovku sem mohl zapomenout. Poor me. No to už nevadí víc mi vadí to že to že mu teď musím dělat ty odporný čaje z dovozu kterí se považují za "léčivé". Strašně to smrdí, jak to může pít ble. vezmu čaj i sléky a du za ním do jeho ložnice, všechno položím na noční stolek a dojdu do koupelny pro nový balíček kapesníku a podám mu je...No podám spíš mu to vrazím do rukou s výrazem ať si s tím dělá co chce.
"Říká se dík a naval." rozkážu a natáhnu k němu ruku aby mi dal to co před chvilkou schoval a doufal že mu too neidhalím když se na něj nedívám.
"Kup si ty sou moje." odpoví mi jako malé dítě a vytáhne se do sedu.
"Nebuď jak harant a dej mi to kolikrát ti mám říkat že když seš v tomhle stavu kouřit nemůžeš." momentálně opravdu nevím kdo je syn a kdo otec.
"Ty mi nemáš co kecat do toho co dělám." odsekne mi.
"V to případě tu nemusim bejt." šteknu po něm a založím si ruce v kříž.
"Naopak ty tu musíš být, kdyby tě někdo viděl venku, tak tě ze školy vyhodí. Nezapomínej synáčku že si v Anglii." zazubí se na mě výtězně, když vidí že už sem rudý vzteky a jako by mu byla moje přítomnost tam kam slunce nesvítí si jednu odepíranou cigaretu s neuvěřitelnou chutí zapálí. Zhluboka se nadechnu a vydechnu a vduchu si počítám do deseti. Pak mu během jeho neztřežené chvilky vezmu cigaretu z úst a zároveň i celou krabičku.
"Koukej mi to vrátit nebo se neznám!" křikne na mě a já mu jen cigaretu zlomím před očima a típnu ji do popelníku který byl na nočním stolku.
"Kde máš zbytek?" zeptám se ho ne že by tam ten otazník vyzněl ale byl tam. Kouknu se pod postel a tam sou další dvě krabičky, ty mu taky vezmu a odejdu z pokoje. Du k sobě a zapnu si notebook a začnu si chatovat s Renjim a Grimmjowem, který si stěžuje že ho zanedbávám a měl bych ho za mnou pustit, když sem teď jeho kotě. Oboum říkám že bych ho nejraději dorazil a byl s nimi u mě v bytě a hlavně s Grimmem, ale jaksi se tenhle marod dorazit nedá a to mě štve. Píšu si s nimi ještě něco málo přes hodinu nebo dvě, pak vstanu a jdu ho zkontrolovat, mám špatný pocit že moje modlidby byly vyslyšeny. Otevřu dveře do jeho ložnice a zůstanu v nich zaraženě stát. Neleží a ani není v posleli je u velkého okna které je po levé straně poslele a momentálně je dokořán otevřené a nevím přesně proč ale dívá se ven a je nakloněný přes římsu. Skoro mám strach jít za ním aby náhodou nevypadl.
"Můžeš mi říct co to tady nacvičuješ!?" syknu na něj a on div nespadl jak se lekl. Dobře mluvit na něj taky nebyl zrovna nejlepší nápad.
"Vrať mi alespoň jednu." spíš než žádost to znělo jako rozkaz, ale ani ten bych neposlechl.
"Nedám seš nemocnej tak trp." odseknu mu a opřu se o futra dveří.
"Po kom seš tak tvrdohlavej." zaskučí a vrátí se do postele.
"Po tobě tatínku." řeknu sarkasticky s odlepím se od futer. "A jestli se chceš zabít, tak v koupelně máš plno driáků po kterejch bych tě pak nemusel tak pracně uklízet, než aby si kvůly cigaretám skočil z okna." zasměji se a vyjdu z ložnice směrem ke mě. Slyším už jen něco na spůsob 'Takovou radost ti neudělám!' a pak už je celou noc klid.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

do jaké koleje by měl Ishi chodit? O.o

Nebelvír
Zmijozel
Havraspár
Mrzimor

Komentáře

1 Zita Zita | Web | 13. května 2015 v 8:58 | Reagovat

A to je fakt, nebo jen povídka?

2 justmeuryuu justmeuryuu | Web | 13. května 2015 v 18:38 | Reagovat

Je to deníček takže asi něco mezi tím... Ani nevíte jakou mám radost že mi sem taky někdo chodí :3 :3 :3

3 Nisure Nisure | Web | 13. května 2015 v 19:44 | Reagovat

Vždyť sem ti to říkal, že ti to lidi čtou a choděj sem.

4 justmeuryuu justmeuryuu | 15. května 2015 v 9:38 | Reagovat

Já vím že jo ale stejně Kyaaaaaa :3 :3 :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama